חיפוי קרקע לגינה – יתרונות

חיפוי קרקע לגינה יכול להיווצר מחומרים שונים או משילוב של כמה סוגי חומרים יחד. ישנם יתרונות רבים לשימוש בחיפוי קרקע לגינה, חלקם יתרונות פונקציונליים וחלקם יתרונות עיצוביים. חיפוי קרקע לגינה משמש ליצירת תיחום מסודר ומובנה של שטחים בגינה, שומר על הסדר ועל המראה הנקי והמסודר אך יש לו יתרונות שימושיים וירוקים נוספים – חיפוי קרקע שומר על טמפרטורה נמוכה של הקרקע בימי הקיץ החמים, מונע התאיידות של מי הגשמים או מי ההשקיה וכך מבטיח חסכון משמעותי במים, מונע צמיחה של עשבייה וצמחי בר שמשתלטים על צמחי הנוי, מגן על שורשי העצים והצמחים השונים ומקטין את הצורך שלנו בהשקיה, הדברה ועלויות תחזוקה

חיפוי קרקע לגינה

חיפוי קרקע לגינה מחומרים שונים

באמצעות חיפוי קרקע לגינה ניתן ליצור שבילי הליכה, חניות, אזורים המיועדים לישיבה או לבילוי מכל סוג. ישנם חיפויי קרקע אשר מקובעים אל האדמה כמו אבני דריכה אשר מוצמדות באמצעות יציקת בטון או יציקת גרנוליט לעומת חיפוי קרקע לגינה אשר מונח על הקרקע ללא קיבוע כמו חלוקי נחל לגינה, חיפוי טוף או אבני מדרך המונחות על הקרקע.

חיפוי קרקע לגינה יכול להיות מעוצב ומיוחד, ניתן לשלב חיפויי קרקע מסוגים שונים וליצור צורות, דגמים ועיצובים שונים, חיפוי קרקע מעוצב אשר מורכב משילובים של חומרים בצבעים וגדלים שונים.

חברת סלעים.קום מציעה לכם מגוון רחב של חיפוי קרקע לגינה מסוגים שונים ובמגוון גדלים ומסוגים שונים של חומרים: חלוקי נחל במגוון עצום של גדלים, צבעים ומרקמים, אבני מדרך מגוונות ומסוגים שונים של אבנים, טוף, חצץ, שברי רעפים ועוד חומרים איכותיים המוצגים כולם במתחם המכירות שלנו בכפר הסלעים.

מחפשים חיפוי קרקע לגינה? התקשרו עכשיו לחברת סלעים.קום 08-8592299