איך חלוקי נחל יכולים לשמש לעיצוב גינה לתפארת

כבר מזמן ברור שגינה לתפארת לא יכולה לכלול אך רק דשא ירוק או צמחים פורחים. ללא ספק, צמחי תבלין ריחנים, צמחי בישום, שיחים או עצים יכולים ליצור גינה נהדרת. אבל אם מוסיפים את התבלין הנוסף, בדמות חלוקי נחל יפהפיים, השינוי מרהיב עין. זהו שדרוג של הגינה בכמה רמות לפחות. אבל איך עושים את זה? קבלו כמה רעיונות מדהימים.

פסיפס חלוקי נחל

דרך טובה מאוד להשתמש בחלוקי נחל כדי לעצב גינה לתפארת הינו לשאוב השראה מעולם הפסיפסים. מזה מאות ואפילו אלפי שנים מעצב האדם פסיפסים לתפארת. הם עיטרו יצירות אומנות, ארמונות, בתי כנסת עתיקים וגם מבנים אדריכליים מודרניים. חלוקי נחל בגדלים שונים יכולים להוות בסיס מעולה ליצירת פסיפסים בכל צורה שרוצים. תוכלו לעצב את גינתכם על ידי יצירת פסיפסים בדמויות של בעלי חיים. תוכלו ליצור עיטורים מופשטים או עיצובים גיאומטריים יוצאים מן הכלל. ניתן להשתמש בחלוקי נחל בצבעים שונים, על מנת ליצור הדגשים ככל שרצוי לכם.

שבילים לגינה מסודרת לתפארת

רוצים להפוך את הגינה לבעלת מראה מאוד מסודר ומאורגן, אבל יחד עם זאת גם טבעי מאוד? תוכלו להשתמש בחלוקי נחל בכל מיני גדלים, צבעים וצורות, לצורך יצירת שבילי סימון. השבילים הללו יכולים להיות ארוכים, קצרים, ישרים או מפותלים, כטוב בעיניכם לפי אופי הגינה שלכם. ניתן על ידי אבני הסימון הללו לתחום חניה, לתחום פינת משחקים או לעטר את הסביבה של בריכת השחייה, ערוגות הצמחים שלכם וכן הלאה.

מילים שמצליחות לגעת

עוד דרך שתוכל לשמש אתכם כאשר אתם רוצים לקחת חלוקי נחל ולשדרג בעזרתם את גינתכם הפרטית – על ידי יצירות של מילים. ניתן לעצב עיטורים מסלעים ואבנים, עיצובים שיוצרים מילים ומשפטים בעלי עוצמה, אופי ויופי גם יחד. כדאי לדעת שלצד חלוקי נחל ישראלים, עומדים לרשותכם גם חלוקי נחל שמיובאים במיוחד לארץ, מארצות רחוקות, אקזוטיות ומסתוריות. הכל כאן, זמין ונגיש. בכפר הסלעים מבית סלעים נקודה קום, מגוון חלוקים, סלעים, אבנים וכל מה שצריך לעיצוב גינה יפה יותר.