שילוב קריסטלים לצד מוצרים אחרים מהטבע הוא דרך נפלאה ומקובלת בימינו להוסיף לבית אווירה מיוחדת, אנרגיה חיובית והמון יופי. אבל איך בדיוק מעצבים את הבית עם קריסטלים? אילו מוצרים מוכנים ניתן לרכוש עם קריסטלים לעיצוב הבית ואיך אפשר לשבץ קריסטלים באופן עצמאי כדי ליצור עיצובים יפהפיים?

לעצב עם קריסטלים - מה כדאי לדעת?

הסיבה שכדאי לשלב קריסטלים בעיצוב הבית

קריסטלים, אבנים, סלעים וצמחים ואפילו מים זורמים – נחשבים אלמנטים טבעיים עוצמתיים, שיכולים להכניס לבית אנרגיות חזקות וחיוביות, להשפיע על ההרגשה, על הריכוז, על איכות החיים ואפילו על איכות מערכות היחסים בין בני הבית.

לכן רבים מחפשים את הדרך המתאימה לשלב קריסטלים בעיצוב הבית בצורה אופטימלית, שגם נראית נפלא וגם משפיעה לטובה על ההרגשה.

אפשרויות לשילוב קריסטלים בעיצוב הבית

אחת הדרכים המקובלות והפשוטות ביותר לשילוב קריסטלים בעיצוב הבית היא על ידי רכישת מוצרים מוכנים שהעיצוב שלהם מבוסס על קריסטלים או נעשה בשילוב קריסטלים.

למשל מובייל קריסטלים בגדלים שונים, אשר ניתן לרכוש עם הקריסטלים הספציפיים שאתם רוצים לשלב בבית, או מזרקת קריסטלים המגיעה בגדלים שונים, במגוון עיצובים וניתן בקלות להתאים אותה לחדרים שונים בבית בהם נדרשת תנועה אנרגטית ותחושת שלווה שמגיעה מצלילי מים זורמים. כך גם מנורת קריסטלים או מעמד לנר ועוד.

אפשר גם לשלב קריסטלים בצורתם הטבעית ברחבי הבית, או ליצור עיצובי קריסטלים DIY, כמו מסגרת למראה משובצת בקריסטלים, מדף תצוגה עם סוגים שונים של קריסטלים, הצבת קריסטל ענק בנקודות מסוימות בבית, הנחת קערת זכוכית שקופה עם קריסטלים, או יצירת מיכל עם צמחי אוויר וקריסטלים, שיבוץ קריסטלים בתוך אלמנטים קבועים כמו קיר מעוצב ועוד.

איך לבחור את סוג הקריסטלים לעיצוב הבית?

בחירת סוג הקריסטלים בהם משתמשים ליצירת מגוון עיצובים לבית מבוססת בדרך כלל על שני גורמים עיקריים:

  1. הגורם האסתטיקיימים קריסטלים בגדלים שונים, בצורות שונות, בצבעים שונים, שיש להם מראה אחר והם מתאימים לשילוב בסגנונות עיצוב שונים.
  2. הגורם האנרגטי אנשים רבים מייחסים תכונות אנרגטיות ורוחניות עוצמתיות לקריסטלים. משום כך, רבים בוחרים את סוג הקריסטלים בהתאם לתכונות שמייחסים להם, כאשר סגולות אנרגטיות מסוימות נחוצות בבית יותר מאשר אחרות. למשל קריסטל שמייחסים לו תכונות של העצמת רגשות האהבה, כמו רוז קוורץ, עשוי להתאים לבתים שבהם יש קשיים באהבה עצמית, שבאים לידי ביטוי במערכות יחסים. קריסטל כמו סיטרין, משמש אנשים שרוצים למשוך לבית שפע כלכלי וכן הלאה.

לסיכום, עיצוב הבית עם קריסטלים יכול לשוות לבית מראה עשיר ומלא צבע, בשילוב סגולות אנרגטיות חיוביות ורצויות לבני הבית. כפר הסלעים מזמין אתכם להגיע להתרשם במתחם המכירות שלנו בצומת בילו ולבחור מתוך אלפי סוגים של קריסטלים בכל הגדלים והצורות, מכל הסוגים והצבעים, קריסטלים בצורתם הטבעית או המלוטשת וגם מוצרים מוכנים בשילוב קריסטלים – לעיצוב הבית ולהרגשה הטובה שלכם. בואו לבקר!