פסלים לגינה פסל לגינה פסל לבית פסל לחצר

 

אצלנו תמצאו את המגוון הגדול בישראל של פסלים לגינה, פסלי חיות, פסלי ענק, בובותאי ומזרקות. בנוסף, תמצאו בכפר הסלעים מוצרים רבים לעיצוב הגינה והבית, כאלו שיעשו את הבית שלכם ייחודי ביותר. מזרקת גינה מזרקה לגינה מזרקה לבית מזרקה לחצר

הפסלים עשויים מחומרים איכותיים ומתאימים לתנאי האקלים הישראלי.

בובות לגינה
בובותאי
פסל נמר ענק - תמונת גריד
פסלים גדולים
פסלי חיות לגינה פסל קוף בובה
פסלי חיות לגינה
חתולים לגינה פסלים לחצר
דמויות מדליקות

שימו לב!
חלק מהפסלים שאנו משווקים עשויים יציקה קרמית. היציקה הקרמית עמידה לתנאי החוץ והאקלים הישראלי וצבועה בתנור לשמירה על איכות המוצר לאורך שנים. בנוסף, הפסלים עשויים חומרים ידידותיים לסביבה. כלומר, החומרים מהם עשויים הפסלים הם חומרים אינרטיים וראויים להימצא בסביבת חיות המחמד ושאר אורחי החצר.

אצלנו תמצאו גם מגוון גדול של בריכות מים ומזרקות מאסיה, מזרקות מחומרים שונים כמו אבן או עץ, מפלים בהם משולבים ברזים ומשאבות לתנועת מים מתמדת ועוד רעיונות מיוחדים לשילוב מים זורמים עם אלמנטים לעיצוב הגינה.

כמו כן, ניתן להזמין בריכות מים ומזרקות אבן בהזמנה אישית. הסלעים האידיאלים להקמת בריכות ומפלי אבן הם: סלע ירדן, סלע גרניט, סלע ים ועוד מגוון אפשרויות ממלאי הסלעים הרב של החברה. נזכיר שגם חלוקי נחל יעשו עבודה נאה בסביבת הבריכה או המזרקה. הוסיפו כמה דגי זהב – והנה, הרי לכם תוצאה מושלמת!

לחצו על הקישור ל־Waze והגיעו עוד היום:

קישור לWaze

ובאותו הנושא:

מזרקות לגינה מזרקה לגינה מפל מסלע מזרקה ציבורית בריכת נוי בגינה בריכת מים בריכת דגים מזרקת מים
בריכות מים ומזרקות    פתור את הנוסחה *