מזרקות לגינה ובריכות מים מאבן

 

בכפר הסלעים – נמצא המגוון הגדול בישראל של בריכות מים מאבן, בריכות חצובות בסלע, כדורים מסתובבים על מים, מפלי מים לגינה ולחצר, מזרקות לגינה ולבית מיציקה ומעץ. בנוסף, תמצאו בכפר הסלעים אלמנטים רבים לעיצוב הגינה והבית המשלבים בתוכם זרימת מים. מזרקת גינה מזרקה לגינה מזרקה לבית מזרקה לחצר

מזרקות לגינה ובריכות נוי משפרות את אנרגיית השלווה בגינה שלנו, מוסיפות לה מימד חדש של עיצוב והופכות אותה לאלגנטית ונושמת במיוחד.

מפל סלע מאבן טבעי מפלים מסלע מזרקות יציקה
מפלי מים מסלע
מזרקות לבית ולגינה מחיר עיצוב גינות רעיונות לגינה
מזרקות לגינה - בריכה יצוקה
בריכה בסלע
בריכות חצובות בסלע
מזרקות מבזלת
מזרקות מבזלת
מזרקות לגינה מזרקה מאבן כפר הסלעים
סלע נובע
מזרקה מעץ
מזרקה מעץ
כדורים מסתובבים
כדורים מסתובבים
סלע עם ברז
סלע עם ברז
מזרקות מסין
מזרקות מסין
מזרקה איטלקית מזרקות גרניט מזרקת סלע איטלקית בריכות מים ומזרקות מזרקה לגינה
מזרקות בסגנון איטלקי

שימו לב!
חלק מהמזרקות שאנו משווקים עשויים יציקה קרמית. היציקה הקרמית עמידה לתנאי החוץ והאקלים הישראלי וצבועה בתנור לשמירה על איכות המוצר לאורך שנים. בנוסף, המזרקות עשויות חומרים ידידותיים לסביבה. כלומר, החומרים מהם הן עשויות הם חומרים אינרטיים וראויים לגידול דגים ולהשקיית חיות המחמד ובעלי הכנף שבחצר.

אצלנו במתחם המכירות אשר בצומת בילו תמצאו מגוון גדול של בריכות מים ומזרקות מאסיה, מזרקות מחומרים שונים כמו אבן או עץ, מפלים בהם משולבים ברזים ומשאבות לתנועת מים מתמדת ועוד רעיונות מיוחדים לשילוב מים זורמים עם אלמנטים לעיצוב הגינה.

כמו כן, ניתן להזמין בריכות מים ומזרקות אבן בהזמנה אישית. הסלעים האידיאלים להקמת בריכות ומפלי אבן הם: סלע ירדן, סלע גרניט, סלע ים ועוד מגוון אפשרויות ממלאי הסלעים הרב של החברה. נזכיר שגם חלוקי נחל יעשו עבודה נאה בסביבת הבריכה או המזרקה. הוסיפו כמה דגי זהב – והנה, הרי לכם תוצאה מושלמת!    פתור את הנוסחה *