מזרקות לגינה ובריכות מים מאבן

בכפר הסלעים – מתחם המכירות של חברת סלעים.קום, תצמאו מגוון גדול של בריכות מים, מזרקות לגינה, בריכות בסלע, כדורים מסתובבים על מים, מפלים, מזרקות אבן, מזרקות עץ ועוד אלמנטים רבים לעיצוב הגינה והבית המשלבים בתוכם זרימת מים.

מזרקות לגינה ובריכות נוי משפרות את האנרגיה בגינה, מוסיפות לה מימד חדש של עיצוב והופכות את הגינה שלכם למעוצבת ויפה במיוחד.

אצלנו במתחם המכירות אשר בצומת בילו תמצאו מגוון גדול של בריכות מים ומזרקות מאסיה, מזרקות מחומרים שונים כמו אבן או עץ, מפלים בהם משולבים ברזים ומשאבות לתנועת מים מתמדת ועוד רעיונות מיוחדים לשילוב מים זורמים עם אלמנטים לעיצוב הגינה.

ניתן לעצב גינה מרהיבה בבית או גינה ציבורית הכוללת מזרקות לגינה ובריכות מים מאבן. באופן חד משמעי הגינה תראה הרבה יותר מרשימה ומיוחדת מגינה נטולת אלמנטים של מים. אצל חברת סלעים.קום אפשר להזמין בריכות מים ומזרקות לגינה בהזמנה אישית. בתוך המזרקה או הבריכה ניתן לשלב סלעים מכל סוג מתוך מלאי הסלעים העצום של החברה. ישנם סלעים המשתלבים בתוך הבריכות בצורה מושלמת: סלע ירדן, סלע גרניט, סלע ים ועוד מגוון אפשרויות ורעיונות מקסימים. גם חלוקי נחל מתאימים לשילוב בתוך הבריכה או המזרקה. הוסיפו כמה דגי זהב – והנה קבלתם את התוצאה המושלמת!

בריכה בסלע
בריכה בסלע
מזרקות מבזלת
מזרקות מבזלת
סלע אסייתי
סלע אסייתי
מזרקה מעץ
מזרקה מעץ
כדורים מסתובבים
כדורים מסתובבים
סלע עם ברז
סלע עם ברז
מפלי המקופלת
מפלי המקופלת
מזרקות מסין
מזרקות מסין    פתור את הנוסחה *