הקריסטלים היו כאן כבר הרבה לפנינו וכשהאדם גילה אותם, הם הפכו לאמצעי המושלם לקישוט, למתנה המושלמת למי שאוהבים וגם לסגידה, לריפוי, לפולחן ומה לא.

היום קריסטלים נחשבים לאלמנטים רב שימושיים, כאשר בדרך כלל, מי שמתעניין בקריסטלים, מתחבר גם למראה שלהם, גם לתחושה שהם מעניקים וגם לסגולות האנרגטיות, הרוחניות והמרפאות שמייחסים להם.

אוונטורין ירוק

אבני קריסטל – מה עושים איתן? 

קיימות עדויות ארכיאולוגיות וכתובות מכל רחבי העולם על השימושים השונים של קריסטלים.

הם שימשו לריפוי מחלות וסיוע בהתמודדות עם מצבים גופניים שונים, כמו הנגאובר.

הם שימשו למטרות סמליות ומטרות פולחן, כמו אבני החושן של הכהן הגדול בבית המקדש.

הן שימשו לעיטור כתרי מלכים, לייצור תכשיטי יוקרה ועוד.

כיום קריסטלים משמשים לקישוט, אך גם ובעיקר לחיזוק של סגולות, יכולות ואנרגיות מסוגים שונים. הנה חלק מהדוגמאות הנפוצות והמבוקשות ביותר של קריסטלים בישראל ובעולם:

אמטיסט – אבן הרוחניות

אמטיסט היא בדרך כלל בצבע סגול עמוק ומהפנט. היא מיועדת לסייע בתהליכי הסתגלות, הפגת כעסים ונדודי שינה. היא נחשבת בעלת כוחות טיהור ולכן מסייעת להתעמק במדיטציה, לזכור את החלומות שלכם ובאופן כללי – להתנתק קצת מהקרקע.

רוז קוורץ – אבן האהבה

רוז קוורץ היא קריסטל ורוד בהיר, עם איכויות שקופות וגוון עדין במיוחד. 

היא נחשבת לאחד הקריסטלים האהובים ביותר בארץ ובעולם בזכות הצבע שלה והתכונה המיוחסת לה – זוהי אבן שמחזקת תחושות אהבה. לכן היא מתאימה למי שצריך לחזק את האהבה העצמית שלו, אך גם אם צריך לחזק את רגשות האהבה בין בני זוג למשל.

עם זאת, היא נחשבת חזקה מאוד !!! ולכן חשוב להתכונן גם לתהליכים רגשיים עמוקים, בדרך לאהבה.

סיטרין – אבן השפע

לאבני סיטרין יש גוון חום בהיר-צהוב שקוף שדרכו חודר האור. היא נחשבת לאבן ההצלחה והשפע. בכך שהיא מסייעת לחזק את הביטחון העצמי, את הריכוז ואת המוטיבציה, היא עוזרת לאנשים להתחבר לתחושת החיבור לשפע הטבעי שקיים בעולם ומתאימה למי שרוצה לחזק את היכולת שלו ליצירת מציאות. 

אגת תחרה כחולה – אבן הביטוי והרכות

הגוונים הבהירים של אגת תחרה כחולה משלבים תכלת ולבן, מעניקים לה מראה מתון ועדין. היא נחשבת למרגיעה את המחשבה ומתאימה לאנשים שעבודתם דורשת מאמץ מחשבתי.

היא גם עוזרת לפזר אווירה נעימה בחלל ולכן מתאים להניח אותה בחללים שבהם שוררת מתיחות או חוסר שקט. היא מעניקה תמיכה רגשית לאנשים שחווים נסיבות חיים קשות ומספקת הרמוניה. 

הבית של הקריסטלים בישראל 

עולם הקריסטלים הוא עצום ואינסופי ולכן כל אדם יכול למצוא את הקריסטלים שמתאימים לו – ברמת המראה והצבע אך גם בחיבור הרגשי והאנרגטי.

כפר הסלעים – הבית של הסלעים והאבנים בישראל, מציע את המגוון הרחב והייחודי ביותר של קריסטלים בישראל, כולל קריסטלים מכל הסוגים ובכל הגדלים – גם קריסטלים ענקיים בגודל סלעים. מחפשים את הקריסטל המושלם בשבילכם? בואו למתחם המכירות שלנו!