חלוקי נחל לחצר ולגינה

חברת כפר הסלעים מציעה לכם מגוון חלוקי עשיר של חלוקי נחל בגוונים ובגדלים שונים לעיצוב הגינה שלכם. מה הם חלוקי נחל? כשם ששמם מרמז, אלו אבנים שהוחלקו על ידי מי נחלים או ימים. חלוקי נחל נוצרים בנחלים וימים שם זרימת המים אט אט מחליקה את פני האבנים שבתוכה וגורמת לאבנים לקבל שטח פנים חלק ומרהיב ביופיו. חלוקי נחל ניתן למצוא כמובן בנחלים ובימים היכן שישנם מים זורמים אך ניתן לעתים למצוא חלוקי נחל גם במקומות ללא מים כשאותם חלוקי נחל שבמקום משמשות עדות לים פרא היסטורי.

למה להוסיף חלוקי נחל לגינה

הוספה של חלוקי נחל לחצר ולגינה יוצרת שבירה של האלמנט הצמחי בגינה ויוצר מימד נוסף בגינה שלכם. לא רק זאת, שילוב אבנים בגינה בכלל וכן חלוקי נחל בפרט, יש לו השפעה מרגיעה על הנפש המתבוננת. יש כמובן יתרונות יותר מעשיים לשימוש בחלוקי נחל. חלוקי נחל בגוונים שונים מסוגלים לשמור על טמפרטורת הקרקע, למנוע סחף של משקעים, חלוקי נחל מסוגלים גם למנוע חלחול של מי גשמים לאדמה, וכן חלוקי נחל יכולים לשמש כהגנה למערכת ההשקיה ממפגעים שונים.

שמות אבני החושן כפר הסלעים

סוגים שונים של חלוקי נחל

למעשה קיימים אין ספור סוגים של חלוקי נחל לחצר ולגינה: חלוקי נחל גדולים, חלוקי נחל קטנים, חלוקי נחל עגולים, יותר וחלוקי נחל הנוטים להיות יותר שטוחים ועוד סוגים רבים ושונים. ישנם גם חלוקי נחל אשר קיבלו שיוף נוסף ומלאכותי, כדי להוסיף ברק לאבן. הסוג היותר נפוץ של חלוקי נחל אלו חלוקי ניצן. אלו חלוקי נחל העשויים מאבן גיר קשה בדרך כלל בצבעי לבן.

איך עוד ניתן להשתמש בחלוקי נחל

בחלוקי נחל ניתן להשתמש בתור שביל הליכה. אך במקרה כזה מומלץ או, לשבץ את חלוקי הנחל בתוך שביל הבטון הנוצק לצורך השביל או, לחליפין ניתן להשתמש בחלוקי הנחל כדי ליצור את השביל. אבל, גם אז חלוקי הנחל חייבים להיות על מצע של בטון. ניתן גם להשתמש בחלוקי הנחל כאלמנט קישוטי המונע צמיחה של עשבייה. במקרה כזה כדאי לפרוס מתחת לאבנים ניילון או יוטה כדי לעקב את צמיחת העשבייה עוד יותר.

אבני מדרך לגינה, חיפוי קרקע לגינה, אבני דריכה, אבני מדרך
אבני דריכה
חלוקי נחל שלג בלות בלה שק שקית משקל 40 30 20 25 קילו ק"ג כפר הסלעים
חלוקי נחל
אדני רכבת מעץ אדני רכבות אדן רכבת פרוס
אדני רכבת

מחפשים סלעים ואבנים? מחפשים חלוקי נחל ועוד אלמנטים לעיצוב הגינה? התקשרו עכשיו לכפר הסלעים 08-8592299