המבחר הגדול בישראל של אבני דריכה

אבני מדרך במלאי עצום ובמחירים מפתיעים (היבואן הראשי) ניתן להשיג אצלנו בכפר הסלעים.

אנו מספקים את כל סוגי אבני הדריכה הקיימים בשוק העולמי. במגוון גדול הכולל סוגי אבנים שונים (צפחה, בזלת, טרוורטין, דולומיט, גרניט, אוניקס, ישראלי ועוד), טווח צורות ועוביים בהתאם לבחירתכם, ומבחר צבעים שיתאימו לנוף ולדרישות התכנוניות שלכם (גני זן, גנים אירופאיים, גנים ים-תיכוניים, פינות ישיבה ועוד).

ניתן לקבע את אבני הדריכה לקרקע על ידי יציקת בטון או להניח אותן בחופשיות על גבי הקרקע או הצמחיה. אבני הדריכה הן האבנים הנמכרות ביותר שלנו ומתאימות ביותר לשילוב בגינה, יחד עם אלמנטים שונים של עץ (אדני רכבת), אבנים וסלעים (חלוקי נחל, טוף, מזרקות, מסלעות ועוד).

אבני מדרך בגווני שחור זהוב
אבני מדרך בגווני הזהב
אבני דריכה מבזלת
אבני דריכה מבזלת
אבן דריכה גילה שטוחה
אבן דריכה אדומה מהר גילה
אבן דריכה פראית מנוסרת
אבן דריכה פראית מנוסרת
אבן דריכה בירזת
אבן דריכה בירזת
אבני מדרך ירח מלא
אבני מדרך ירח מלא
אבני דריכה חצי ירח
אבני דריכה חצי ירח
אבני דריכה אפורות
אבני דריכה אפורות
קוביות סלע לריצוף
קוביות סלע לריצוף
אבני דריכה מלוטשות
אבני דריכה מלוטשות
מרצפות מחופות בחלוקי נחל
מרצפות מחופות בחלוקי נחל
אבני דריכה במידות
אבני דריכה במידות
פרגולות עץ לגינה
אבני ריצוף ציפחה
אבני דריכה בורדו
אבני דריכה בורדו
אבני דריכה מקוראטיה
אבני דריכה מקוראטיה
אבני דריכה בגוונים
אבני דריכה בגוונים
אבן דריכה שחורה אבני מדרך
אבן דריכה שחורה
אבני דריכה ירקרקות
אבני דריכה ירקרקות
עץ מאובן, עצים מאובנים
עץ מאובן, עצים מאובנים
אבן דריכה ציפחה שחורה
אבן דריכה ציפחה שחורה
אבני דריכה בגווני בורדו
אבני דריכה בגווני בורדו

אבני דריכה – חיפוי קרקע אידיאלי

כפר הסלעים מזמינה אתכם להכיר את הטרנד הפופולארי לגינה ולחצר: אבני מדרך כפתרון לחיפוי קרקע ולריצוף גינה. מהם אבני דריכה? אבני דריכה, המוכרים גם בשם אבני מדרך, הם למעשה, פלטות אבן שטוחות המונחות בחצר, יוצרות שבילים להליכה, אך גם מהוות פריט עיצובי יפיפה. אבני הדריכה תורמות רבות לאווירה בחצר, יוצרות שביל נאה ומהודר ומאפשרים פסיעה נוחה בגינה מבלי ללכלך את הנעליים ולהכניס הביתה אדמה ובוץ.

מבחר אבני מדרך מכל הסוגים בחברת סלעים

אצלנו תמצאו מבחר אבני דריכה, כל הסוגים, בכול הגדלים, במגוון צורות ובטקסטורות מסקרנות ביותר. לסלעים יש הרבה מה להציע: אבני מדרך מבזלת, אבן גילה שטוחה לפסיעה נוחה לאורך השבילים, אבן פראית מנוסרת למראה טבעי ואקזוטי, אבן מדרך בירזת, אבני מדרך ירח מלא או חצי ירח, אבני מדרך אפורות ובמבחר גוונים נוספים, קוביות סלע לריצוף אסתטי ומוקפד, מרצפות מחופות בחלוקי נחל, עץ מאובן כאבן דריכה (מקורי במיוחד!), אבני דריכה מקרואטיה וממדינות נוספות ושלל אבנים שרק תוכלו להעלות על דעתכם!

אינסוף פתרונות עיצוב לגינה

בעזרת אבני מדרך תוכלו ליצור בגינתכם קומפוזיציה עיצובית מרתקת וייחודית שתבדיל את גינתכם משאר הגינות ותשרה בה אווירה יוקרתית של הדר ופאר. תופתעו לגלות שאבני הדריכה מתאימים גם לציפוי קירות, כך שתוכלו לרצף לא רק את השבילים אלא גם את קירות המבנה וליצור עיצוב שלם והרמוני במיוחד על ידי אפקט ייחודי, בו הבית נראה חלק בלתי נפרד מהגינה וההיפך! כמו כן, תוכלו לשלב בגינה מסלעות, מפלי מים הבוקעים מתוך סלעים, חלוקי נחל וריהוט מסלע – פריטים אשר יהוו אלמנט המתכתב עם אבני הדריכה והמתמזג בטבעיות בנוף הכללי בגינה תוך יצירת מראה שלם ומסוגנן. חברת סלעים עשרות שנים מייבאת לארץ סלעים, מסלעות, חלוקי נחל ופריטים נוספים בעלי זיקה למסלעות ואבנים ומעמידה לבחירתכם אינסוף אפשרויות לשילוב של סלעים בגינה לצד אבני מדרך ואביזרים נלווים נוספים לעיצוב ושדרוג החצר הביתית!

כפר הסלעים מזמינה אתכם להתרשם ממבחר אבני המדרך ולבחור את הסוג הקוסם לכם. לפרטים והזמנות חייגו – 08-8592299    פתור את הנוסחה *