אבני מדרך לגינה הן מוצר שהופך נפוץ יותר בשימוש משנה לשנה וזאת בשל היתרונות הרבים שלו. אבני מדרך משמשות בגינה במגוון דרכים – אבני מדרך ליצירת שבילים מרוצפים, תיחום אזורים, יצירת ערוגות או הפרדה בין שטחים ועוד.

היתרונות של אבני מדרך לגינה

אבני מדרך לגינה הן בסיס חזק ויציב ליצירת שבילים ושטחים מרוצפים בגינה ובחצר והן מגיעות בשלל גדלים, צורות, צבעים וחיתוכים. אבני מדרך לגינה עשויות מסוגים שונים של סלעים ואבנים – למשל אבני מדרך מסלעי בזלת, אבני מדרך מאבן צפחה, לוחות שיש המשמשים כאבני מדרך, אבן כורכר ועוד סוגים רבים של סלעים. חלק מאבני מדרך לגינה מגיעות בצורה שטוחה וחלקן בצורתן הטבעית.

אבני מדרך לגינה, אבני דריכה, אבני מדרך

ריצוף, יצירת שבילים ועוד

ניתן ליצור משטח מרוצף או שביל על ידי הצמדת אבני מדרך זו לזו או ליצור ביניהן שטחים בהם ניתן לשלב צמחייה, חלוקי נחל או אבנים מסוגים שונים ליצירת דוגמאות ודפוסים. אבני מדרך לגינה מונעות דריכה ישירה של אנשים או בעלי חיים על האדמה וכך מונעות לכלוך, פיזור של בוץ ברחבי הגינה והבית, שומרות על לחות האדמה לאחר ההשקיה וצוברות את המשקעים תחתן. אבני מדרך שטוחות משמשות ליצירת שבילי הליכה מעל מרבד דשא סינטטי או דשא טבעי, מעל שטח מלא באדמה או עפר, פינות בגינה בהן תרצו להניח ריהוט גן, גריל או נדנדה ועוד.

אבני מדרך בחברת סלעים.קום

במתחם המכירות שלנו בכפר הסלעים הממוקם בצומת בילו ניתן להתרשם ממגוון סוגים של אבני מדרך לגינה. אנו מזמינים אתכם להגיע ולבחור אבני מדרך לגינה שלכם מתוך מבחר גדול של אבנים המוצגות לכם על פני שטח ענק ובשילוב אלמנטים מיוחדים לעיצוב הגינה או החצר.