הגינה בביתכם מהווה חלק מהטבע והיופי שקיים בחוץ, רק שכשמדובר בגינה פרטית השייכת למתחם ביתכם, הטבע נהפך ליצירה מושלמת שרק אתם אחראים עלייה.

מי מכם לא חלם על גינה מטופחת?להתעורר בבוקר לטבע ירוק וריח של צמחים טריים? הבוקר שלנו מתחיל טוב הרבה יותר כשאנחנו מתרווחים לנו בגינה ירוקה שלווה וכמובן גם בסוף כל יום- הגינה, היופי והעיצוב שבה רק מעשיר לנו את הרגעים האלו ביום יום. מאמר זה ידבר על השילוב המדהים של גינה מעוצבת במראה עשיר באמצעות סלעים ואלמנטים נוספים, תוכלו לקבל טיפים בנושא וכמובן – השראה לגינה קסומה.

דשא סינטטי וסלעיםעיצוב הגינה – ממה מתחילים?

הגעתם להחלטה שהגיע הזמן לעצב את הגינה שלכם ולהכניס בה קצת חיים ואור, על מנת שהתהליך יהיה קל יחסית עבורכם כדאי לשים לב למספר פרמטרים שתצרכו לקחת בחשבון מראש.

מידות – על מנת שהגינה תוצג בצורה אסתטית ולא עמוסה לעין, בדקו מהם מידות הגינה שלכם, הן עבור פריטי העיצוב שתמקמו בכל פינה והן עבור המראה האסתטי שהגינה תקבל. קל וחומר, כאשר אתם בוחרים בגינה שתהיה בה אבני דרך, סלעים ועוד . נושא המידות מאוד קריטי ובעל ערך רב לעיצוב הגינה ולעבודה מקצועית.

השימוש בגינה – כאשר אתם בוחרים בתוספת דק לגינתכם, או אפילו דשא סינטטי שיעשיר את המראה לגינה, כדאי שתבררו עבור מה הגינה מיועדת, האם הגינה מיועדת למשחקי ילדים? או או אולי לאירוח סביב השולחן בגינה? האם הגינה עבורכם חשובה רק בשביל היופי שהיא תוסיף לבית? כל אלו יסייעו לכם להחליט בהתאם לשימושים השונים כיצד לעצב את הגינה באופן שישרת אתכם ואת בני המשפחה.

אנשי מקצוע – במידה ואינכם מבינים גדולים בתחום הגינון, העיצוב ועוד.. כדאי שתבררו על אנשי מקצוע שיודעים להתקין דשא סינטטי, דקים,ייבוא סלעים והובלתם, טיפוח הגינה ודישונה באופן קבוע ועוד המון

גינה קסומה במראה מרהיב

כשהגינה מתוחזקת באופן קבוע, מושקעת באמצעות סלעים מיוחדים, פרחים ססגוניים, ריהוט גן מפואר ועוד מבחינים שההשקעה אכן הייתה שווה וכל מאורע שיהיה תרצו לחגוג בגינה שלכם, עם המשפחה או החברים, סביב השולחן כשהיופי והעיצוב קיים בכל פינה בגינתכם. מראה הסלעים בגינה מעניקים מראה אסתטי ומרהיב ורק מעשיר יותר את האלמנטים הקיימים סביבו, מה גם שהסלעים בגינה מכניסים את הטבע לביתכם, מעשיר את הגינה ומקנה לה מראה עשיר ייחודי ומרהיב. זכרו שגינה קסומה מתחילה בהשקעה אמיתית עם מחשבה יצירתית וסגנון ייחודי