כאשר נפרדים מאדם אהוב, זהו רגע קשה וכואב. הידיעה שרגע הוא היה כאן איתנו וכעת הוא ואיננו מותירה חלל עצום בלב ובחיים. ברגעי כאב עמוקים, מאוד קשה לחשוב על דרך להנציח את היקירים שלנו, אך צריך לדאוג למצבה. ניתן להזמין מצבה סטנדרטית וניתן גם להזמין מצבה המבטאת את התחושות האישיות שלכם ואת הצורך להנציח. עיצוב מצבה המורכבת מסלע או אבן טבעית היא דרך ייחודית ומקורית להנצחה.

מצבות מסלע מקופלת זהב

עיצוב מצבה מקורית

קשה להתייחס למונח מוות ולעיצוב באותה נשימה. אלה בהחלט שני נושאים אשר אינם מתחברים ואינם מתאימים זה לזה. אך כאשר מתבשרים בבשורת איוב על מוות, אין לנו ברירה אלה לדאוג לכל הפרוצדורות ולחפש סוגי מצבות. אחד הדברים הפחות קשים בתהליך הפרידה הוא עיצוב מצבה מקורית המספרת סיפור. מצבה מאבן טבעית גדולה או מצבה מסלע היא דרך ייחודית להשלים עם האבדן. הפעולות אשר ננקטות בכדי לבחור את סוג האבן וצבעה מאפשרות להתחבר למנוח או מנוחה בהיבט נוסטלגי ופחות מצער. דרך עיצוב מצבה ניתן להביא לידי ביטוי את דרכו של הנפטר ואת האופן בו רוצים להזכיר אותו. ניתן לשלב כיתוב בסיתות על האבן או באמצעות אותיות ממתכת. הכיתוב יכול לכלול קטע משיר, ציטוט מן המקורות או כל טקסט שתבחרו.

הנצחה דרך עיצוב מצבה

כאשר מתמודדים עם מוות של אדם אדם יקר ואהוב, נעשה תהליך ארוך של עיבוד והשלמה עם המצב. תוך כדי השבעה, עולים סיפורים ונזכרים באירועים וזיכרונות מן העבר. כל אלה מהווים בסיס איתן להנצחה. ההנצחה של מי שהלך מאיתנו יכולה להתפרש ולהתבצע בכל מיני דרכים. כל עוד זוכרים את יקירכם בדרך בה בחרתם ומסייעת לתהליך הפרידה להתרחש. עיצוב מצבה מסלע יכולה לתת ביטוי לחוסן ולחוזק של האדם האהוב שנלקח מאיתנו. בכפר הסלעים תוכלו למצוא מבחר גדול של סלעים מכל מיני מדינות בעולם. לכל אבן סיפור אחר והיא מתארת את הנוף והסביבה ממנה נלקחה. כך גם בחיים שלנו כאשר נלקחים מאיתנו היקירים לנו בטרם עת. ניתן להוסיף ספסל מסלע ליד המצבה בכדי לאפשר למבקרים הפוקדים את הקבר לשבת ולהתייחד.פתור את הנוסחה *