רבים מאתנו רוצים לשמור על גינה יפה ומעוצבת, אז אנו עושים זאת באמצעות דקים, פרגולות, מזרקות מים למיניהן, פרחים, דשא, עצים ובאמצעות סלעים לעיצוב הגינה.

סלעים הפכו להיות כחלק אינטגרלי מעיצוב הגינה וניתן לראות ביותר ויותר גינות סוגי סלעים שונים שיוצרים מחיצות בין שטחים בגינה או סתם זרוקים בצדי הגינה עבור יופי ואסתטיקה.

סלעים לעיציב הגינה

סוגי סלעים נפוצים לגינה

ישנם 2 סוגים של סלעים/אבנים שניתן לראות כמעט בגל גינה ציבורית/פרטית.

  1. חלוקי נחל- חלוקי נחל הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב גינות, את חלוקי הנחל ניתן לראות על גבי הדשא, אדמה, בתור חוצץ הפרדה של שטחים מסוימים, חלוקי נחל בגוונים הם הטרנד החם ביותר בעיצוב של גינות במיוחד בשל העובדה שהם נורא זולים ביחס לסלעים אחרים ועדין נראים מצוין ומשמשים אותנו במשך שנים רבות.
  2. אבני דריכה- אבני דריכה הן דרך יפהפייה ליצור מעבר דריכה בגינה, קיימים מבחר סוגים של אבני דריכה בגדלים וצבעים שונים, ניתן את אבני הדריכה להתקין על גבי בטון יצוק או פשוט להניח על גבי דשא או משטח אחר שקיים אצלכם בגינה.

סלעים לעיצוב הגינה במחיר לכל כיס

היתרון הגדול ב סלעים לעיצוב הגינה הוא שהמחירים ביחס למוצרים אחרים לעיצוב הגינה הם מאוד נוחים ומתאימים לכל כיס, יש מגוון גדול של סוגי סלעים ולכן כל אדם יכול לבחור בהתאם לתקציב שלו את הסלעים המתאימים עבורו לעיצוב גינתו.

בכפר הסלעים תוכלו למצוא המון סוגי סלעים לכל מטרה וכמו כן גם פריטי נוי נוספים כמו: פסלים מעוצבים דמוי חיות ודמויות נוספות, כלים לעיצוב הגינה ועוד. מוזמנים להגיע אל המתחם הענק שלנו צמוד למתחם הקניות ביל”ו סנטר וליהנות מחווית קנייה חדשה, מרעננת ושונה. מחכים לכם במתחם ביל”ו סנטר קרית עקרון.

ליצירת קשר עמנו חייגו 08-8592299 או השאירו פרטים דרך הטופס המצורף    פתור את הנוסחה *