סלעים לגינה, חלוקי נחל, גושי סלע מרחבי העולם

עיצוב הגינה הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. גינה קסומה ומעוצבת תגדיל את הבית ותיתן תחושה נעימה ומזמינה. עיצוב גינה שעושה שימוש נכון באלמנטים שונים כמו חלוקי נחל, סלעים, אבני מדרך ועוד חומרים טבעיים כמו אבנים, סלעים, עצים וצמחים יצור מראה טבעי ונעים, מסגרת ותיחום לבית עצמו ולחלקי הגינה השונים וישפר משמעותית את האווירה.

שימוש בסלעים לעיצוב הגינה

סלעים לגינהשימוש בסלעים לגינה נפוץ יותר ויותר בגינות פרטיות וחצרות של בתים משותפים. השימוש בסלעים מתאים לגינות גדולות או קטנות ויש לתכנן מראש את אופו העיצוב. ניתן למצוא סלעים לגינה במבחר גוונים, גדלים וצורות, ישנם כמה סוגי סלעים פופולריים לגינה. את כל סוגי הסלעים הללו וגם סלעים ייחודיים ופחות מוכרים ניתן למצוא בחנות החדשה שלנו – כפר הסלעים בצומת בילו. ברחבת התצוגה אנו מציגים מאות סלעים, אבנים, אבני מדרך, חלוקי נחל מהעולם,מסלעות ועוד אלמנטים עיצוביים מיוחדים.

אם תרצו לשלב סלעים מקומיים שמקורם בישראל בגינה שלכם, לעצב ריהוט מאבן או ליצור פסלים שונים, מזרקות מים המורכבות מסלעים ואבנים, סלעים וחלוקי נחל נדירים ומיוחדים מרחבי העולם, אבני מדרך ולבחור מתוך עוד אפשרויות רבות של אלמנטים עיצוביים לגינה, כפר הסלעים הוא המקום עבורכם.

היתרונות של שימוש בסלעים לעיצוב גינות

ישנם יתרונות רבים לשימוש בסלעים לעיצוב הגינה. שימוש בסלעים חוסך שימוש במים להשקיה, מחפה את הקרקע ושומר עליה נקייה. כאשר מניחים סלעים בגינה אין צורך בריסוס או הדברה, עיצוב באמצעות סלעים מאפשר לכם לשמור על ייחודיות ומקוריות וכמובן, המחיר של סלעים לגינה הוא שווה לכל נפש וכל אחד יכול לעשות בהם שימוש בעיצוב הגינה.