סלעים טבעיים, פראיים או מלוטשים לגינה שלכם

האם אתם אוהבים את הטבע הפראי? האם אתם מעדיפים יותר סגנון מעודן, מלוטש שמשובב את הנפש? לא משנה אם אתם טיפוסים יותר מחוספסים או יותר מעודנים, סלעים בעיצוב הנכון יוכלו להוסיף המון חן ואפילו יופי והדר, לגינה שלכם.

למי מתאים טבע פראי בגינה

אנשים הרפתקנים, חובבי טבע, חובבי אווירה, שאוהבים מסעות או טרקים במציאות (או לפחות בדמיון), ימצאו המון סיפוק בעיצוב הגינה בצורה של טבע פראי. אנו לא מדברים דווקא על החלטה שלא לגזום את השיחים או לכסח את הדשא. אנו מדברים על בחירה מודעת, בסלעים טבעיים בעיצוב פראי. אלה הסלעים שמהווים את תמצית האדמה. הם מעוררים את ההדים הקדומים, לפעמים הקשוחים, של טבע פראי עם צלילים מוחשיים. אלה סלעים שמעבירים את ההרמוניה של הטבע כפי שהוא. אלה סלעים מלאי אנרגיה ויופי פראי שלא מוכרחים לאלף.

ליטוש מעוצב בגינה

חולמים על מסעות בלילה ורוצים שגם בגינה שלכם תוכלו לצאת למסע, בעזרת כנפי הדמיון? סלעים טבעיים, לא מלוטשים ולא מעובדים יעשו לכם טוב. אבל לא כולם אוהבים את הטבע הפראי. ויש כאלה שכן אוהבים מסעות וטבע פראי, אבל את הגינה מעדיפים בעיצוב אדריכלי או בסגנון מוקפד ומדויק. במקרה זה את מקומם של הסלעים הפראיים, עם האמירה הבוטה, אפשר להחליף בסלעים מעוצבים, מלוטשים, שנראים יותר אומנותיים. אבני דריכה מלוטשות, חלוקי נחל בעיצובים עדינים, ויש עוד הרבה צורות לסלעים מלוטשים ומרהיבים. שווה לראות, להתרשם, לשאוב השראה ואז להחליט על הבחירה שמתאימה לגינה ולחצר שלכם.

סלעים מכל רחבי העולם

שמעתם על כפר הסלעים? לא, זה לא כפר אגדי מסיפורי הילדים. מדובר בכפר אמיתי, לפחות בעולם הווירטואלי ובאינטרנט. בכפר הסלעים (מבית סלעים נקודה קום) תיכנסו לאווירה מופלאה של אין ספור סלעים, אבנים ופתרונות לגינה. מפה התחילו אין ספור בעלי גינות או אדריכלים בעיצוב גינה מלהיבה, מרהיבה, מעוצבת לתפארת. כל אחד לפי טעמו, כל אחד לפי סגנונו. אבני ירח ואבנים מלוטשות, סלעים אקזוטיים ואבנים שהגיעו מהודו הרחוקה או מהקצה השני של העולם.