חלוקי נחל הן אבנים טבעיות, אוצרות טבע, אשר נאספות בנהרות ובואדיות. אופן המיון של חלוקי הנחל נעשה בצורה ידנית וצורתם האליפסית מתקבלת בעקבות מגע חוזר עם מים, אך עדיין ניתן למצוא אחוז קטן של שברי אבנים שאינן בהכרח עגולות.הגדלים של אבן נמדדים באמצעות מידת רשת הניפוי במחצבה. באמצעות שילוב של סלעים וחלוקי נחל לעיצוב הגינה, ניתן להפוך שטחים חיצוניים ריקים למסוגננים ומפוארים. כמו כן, חלוקי נחל מהווים כדרך מצויינת עבור חיפוי תעלות ומעברי ניקוז, תוך כדי שמירת הזרימה של המים בצורה נקיה. ניתן לכסות באמצעות שכבות של חלוקי נחל את דרכי הניקוז או מעברי גלישת המים באזורים סלולים, ובכך להוסיף ניגודיות במרקם, ללא השפעה על זרימת המים.

סלעים וחלוקי נחל לעיצוב הגינה – מהי דרך הישום של חלוקי נחל?

לפני הנחת חלוקי נחל בגינה, יש לדאוג ליישור השטח ואם קיימת בעיית עשבייה, מומלץ להניח יריעת פלריג ועל גביה לפזר חלוקי נחל בשכבה אחידה. לא קיים צורך ביצירת תשתית מיוחדת. מומלץ ליצור גובה שכבה של 5 ס”מ ובנוסף מומלץ לשימוש בשילוב של בריכות נוי, בין אבני מדרך, מזרקות ועוד.

סלעים וחלוקי נחל לעיצוב הגינה

סלעים וחלוקי נחל לעיצוב הגינה: צבעוניות בגינה- אושר בחיים

מומלץ לשלב סלעים וחלוקי נחל בגינה מסיבה אחת מאוד פשוטה: אושר! ישנם סלעים וחלוקי נחל בצבעים כה מרהיבים, אשר יעניקו לגינתכם מראה ססגוני, שמח וכיפי. אין כמו להשקיף על הגינה המדהימה בבוקר, תוך כדי שתיית הקפה במרפסת.

מדוע כדאי לכם לבחור בכפר הסלעים?

בכפר הסלעים תוכלו למצוא חלוקי נחל וסלעים בצבעים מדהימים, אשר מגיעים מכל רחבי העולם. ניתן להשיג את הסחורה במגוון גדול של מרקמים וגדלים. במתחם של כפר הסלעים תוכלו למצוא חלוקי נחל במגוון סוגים, כגון: קריסטל טיבטי, שחור מיסטי, ורד הקיסר, זהב מדברי ועוד. כדי שתוכלו להתרשם מכל המבחר הגדול הגיעו אל מתחם כפר הסלעים, ליד מרכז הקניות ביל”ו סנטר ותיהנו מחווית קניה לגינה שהיא בלתי נשכחת. כפר הסלעים הינו מתחם, אשר משתרע על שטח עצום ובו ניתן למצוא מגוון עצום של סלעים ואבנים לגינה, בשילוב של מוצרים משלימים נוספים, שהופכים את החוויה להרבה יותר מרגשת ומהנה, כגון: פסלי חיות לגינה, עציצים לגינה, בובות לגינה וזהו רק חלק קטן ממה שמחכה לכם בכפר הסלעים.