חברת סלעים קום מציעה את עזרתה בעיצוב הגינה למעגל לקוחות מגוון. זה התחיל עם לקוחות פרטיים וכיום השרות ניתן למוסדות גדולים כמו מועצות מקומיות, גני אירועים, בתי מלון, בסיסים צבאיים ועוד, כאשר מעגל הלקוחות מורכב מאדריכלים וקבלנים וגם מלקוחות המתגוררים בחו”ל.

כדי לספק את המוצרים הייחודיים שאנחנו מציעים ללקוח, אנחנו מסיירים בכל העולם ואוספים משם סלעים, סוגי אבנים, חלוקי נחל מיוחדים והכול במגוון מרהיב של צבעים ושל צורות שונות. חדר התצוגה שלנו בגדרה מציג בפני הלקוחות את שלל האפשרויות השונות.

חלוקי נחל

חלוקי הנחל הינם אבנים ששהו במים וקבלו את צורתם המיוחדת בעקבות כך. חלוקי הנחל באים היום לשימוש גם בבתים פרטיים כאלמנט קישוטי מקורי וגם ובעיקר בגינות. חלוקי הנחל מוצעים במבחר כל כך גדול כך שאפשרויות העיצוב הן כמעט אין סופיות. יש שיבחרו לרצף את כל שטח הגינה בחלוקי נחל, יש שייצרו מהם שביל נחמד בתוך הגינה ויש שיקיפו איתם רק את העצים. אין ספק שגינה המרוצפת גם בחלוקי נחל היא גינה הרבה יותר מטופחת וחיננית כי חלוקי הנחל יוצרים את העיצוב המושלם והמרהיב ביותר שיכול להיות.

אבנים לאקווריום

אצלנו ניתן למצוא גם שלל אבנים מדהימים לאקווריום שיהפוך להיות מיוחד הרבה יותר בזכות אותה תוספת. תוכלו להתרשם באתר מסוגי האבנים השונים, החל מאלמוגים ואבני זכוכית מרהיבים במיוחד, דרך טוף לגינה, דסקיות ואבני חושן ועד צדפות וגם גזעים ושורשים. האקווריום מקבל שדרוג משמעותי בעקבות אותם אבנים וגם הדגים נהנים מהתוספת המעניינת בשטח המחיה שלהם…

מצבות ואנדרטאות

אנחנו מציעים ללקוחותינו גם מבחר גדול של סוגי אבנים וסלעים שמהם ניתן לייצר מצבות או אנדרטאות. תוכלו להתרשם באתר מהייחודיות של המצבות שאנחנו מייצרים עבורכם בשילוב עם אבנים מיוחדות עם צמחיה ועוד אלמנטים להנצחת יקיריכם. תוכלו לבחור בין השאר מצבות העשויות מסלע זכוכית, מצבות מסלע בזלת, מצבות מסלע בורדו ועוד מבחר גדול של אפשרויות שונות.

אז כל מי שרוצה לשדרג את הבית או את הגינה, יעשה בחכמה אם יפנה אלינו. כל מקום בבית ובחוץ יכול לקבל מראה חדש ומפתיע במיוחד בזכות האבנים המיוחדות שאנחנו מציעים. אנחנו מציעים מענה לכל לקוח על פי הצורך שלו ובהתאם למקום בו הוא רוצה להשתמש באבנים. הן מבחינת התנאים הסביבתיים, הן בהתאם לתקציב והן בהתחשב באופי המקום והשימוש בו.

אנחנו מציעים שירות מיוחד לבעלי מקצוע וגם הדרכה בשיטה של ‘עשה זאת בעצמך’.