לאחרונה ישנה מגמה כשמדובר בעיצוב גינות להשתמש באלמנט עיצובי שנקרא אבנים לגינה. לכן חברתנו מציעה מגוון רחב של אבנים שונות לגינה. האבנים שלנו הם באיכות גבוהה ומהאבן הטובה ביותר. אבל לפני שאתם קונים כדאי לכם להתייחס למספר נקודות חשובות שיעזרו לכם להשתמש באבנים שלנו בצורה הטובה ביותר. כך תוכלו לצור גינה עם יופי עוצר נשימה ושכל אחד שראה אותה יקנא בכם.

יתרונות של אבנים בגינה

היתרונות של האבנים לגינה הם בכמה צורות. דבר ראשון, שימוש באבנים אינו צורך מים ודבר זה הינו גם אקולוגי וגם כלכלי. וכן האבנים מספקות אלמנט של רוגע לגינה לעתים ניתן גם להוסיף זרימה של מים לאותם האבנים ואז נוצר צליל נעים לאוזן של פכפוך המים על האבנים.

איך משלבים אבנים בגינה

המלצתנו לכם היא לא לרוץ מייד ולקנות את האבנים. אלא, עצרו לרגע תכננו היכן יונחו האבנים בגינה שלכם. אפשר גם להתייעץ עם מומחים בנושא שיעזרו לכם לעצב את הגינה. החליטו למה אתם רוצים שישמשו אתכם אותם האבנים שתשימו בגינה שלכם האם אלו אבנים ליופי אולי אבנים לשביל הליכה ואולי כדי לתחום איזור מסוים ועוד ורק לאחר מכן אנו ממליצים לכם לגשת אלינו.

סוגי אבנים לגינה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של אבנים לגינה שניתן למצוא אצלנו אבנים קטנות, אבני קישוט ואבני מדרך. אבנים קטנות אלו מגיעות בשלל צבעים ומשתמשים בהם בדרך כלל בכמויות גדולות בדרך כלל לכסוי של שטחים גדולים יחסית.
אבני קישוט, אלו אבנים המשמשות כאלמנט קישוטי לגן ללא שימוש ספציפי וכאשר מדובר באבנים לקישוט, כאן אין כללים האבנים יכולות להגיע במגוון גדלים וצורות ולשימושים שונים כגון יצירת ספסל מאבן או צורה נעימה לעין ועוד רבות שרק הדמיון מגביל אתכם.
אבני מדרך מדובר בדרך כלל באבנים שטוחות המונחות על הקרקע שמהם יוצרים מעין שבילים של האבנים.