חלוקי נחל לשדרוג הגינה

מהם חלוקי נחל ? אלו הן אבנים שמקומם הטבעי הוא בסמוך למקורות מים שונים ביניהם, ים, נהרות, אגמים ועוד. חלוקי נחל מתקופות קדומות מצויים ביבשה, באזורים בהם כיסה בעבר ים או מקור מים כלשהוא. חלוקי נחל מתאפיינים בפני שטח חלקים אותם קיבלו הודות לסביבה הממית בו שהו במשך שנים רבות.
תנועת המים שייפה והחליקה את פני חלוקי הנחל.

חלוקי נחל -נוף טבעי בגינה

כבר שנים רבות חלוקי נחל הם חלק מהנוף של גינות רבות והם משמשים לחיפוי גינות ומעניקים להן מראה טבעי ותחושת טבע. ברחבי הגינה ניתן לשבץ שטחים על ידי הנחת חלוקי נחל ביניהם ליצירת שביל או מסביב לעצים וצמחים. חלוקי נחל מסייעים ליישור שטח בצורה נעימה לעין ולמגע. כשמשתמשים בחלוקי נחל לשם חיפוי שטח בגינה עושים זאת לאחר פריסת יריעת פלסטיק אשר מונעת צמיחת עשבים שוטים. כמובן שמומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום עיצוב גינות וגננים מקצועיים ומנוסים שיסייעו לבחור את המיקום האידיאלי להנחת חלוקי נחל.

חלוקי נחל לשידרוג הגינהסוגי חלוקי נחל

בעולם קיימים סוגים רבים ומגוונים של חלוקי נחל. כל אזור בעולם מביא עמו צבעים שונים, צורות שונות וגדלים שונים. בחירת חלוקי נחל נעשית בהתאם לסגנון הגינה הכולל, הטעם האישי וגם בהתאם לצבעים השולטים בגינה.

סוגי חלוקי נחל השולטים בגינות בארץ הם גווני הלבן קרם, חלוקי נחל בגוון חום וצהבהב , חלוקי נחל בגוון אפור או אפור עם פסים לבנים.

חיפוי הגינה בחלוקי נחל הוא פתרון יעיל לאורך זמן שכן זהו חומר שאינו מתכלה ואינו זקוק להחזקה כמו עץ המתבלה עם הזמן .
חברות רבות המתמחות ביבוא אבנים ייחודיות לגינה . כשאנחנו בוחרים חלוקי נחל לגינה  יש כמובן לקחת בחשבון את המחיר, דעו כי ככל שחלוקי הנחל יהיו נדירים יותר מחירם יהיה גבוה יותר.

סלעים, חלוקי-נחל ושאר חלקי עיטור: סוד החיפוש והאיתור

חברת סלעים.קום שמה דגש על חיפוש ויבוא סלעים ואבנים מכל רחבי העולם, בעלי מגוון צורות, צבעים ומרקמים ייחודיים ושובי-לב ככל האפשר, כדי לתת מענה לאתגר האינדיבידואלי שבכל גינה ולדרישותיהם של האדריכלים התובעניים והיצירתיים ביותר.
מוצרינו מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות.
המשך >>

חלוקי נחל

כולנו נתקלים בחלוקי נחל כמעט ברמה היומיומית בצורה זו או אחרת, אך לא תמיד אנו יודעים להגדיר אותם ככאלה. מהם חלוקי נחל, מאיפה הם מגיעים אלינו ואיך נוכל לשדרג כל גינה יבשה ומשעממת בעזרתם? גלו כל מה שיש לדעת על האבנים הצבעוניות המופלאות הללו

חלוקי נחל לגינה

חלוקי נחל לגינה חברתנו ממליצה על שימוש בחלוקי נחל לעיצוב הגינה שלכם. מה הם חלוקי נחל? כשם ששמם מרמז, אלו אבנים שהוחלקו על ידי מי נחלים או ימים. חלוקי נחל נוצרים בנחלים וימים שם זרימת המים אט אט מחליקה את פני האבנים שבתוכה וגורמת לאבנים לקבל שטח פנים חלק ומרהיב ביופיו. חלוקי נחל ניתן למצוא כמובן בנחלים ובימים היכן שישנם מים זורמים אך ניתן לעתים למצוא חלוקי נחל להמשך >>

סלעים לגינה

אין ספק שגינה ירוקה עם דשא וצמחייה טבעית הוא משהו שנעים להתבונן בו. עם זאת, טיפוח של גינה כולל בתוכו כל כך הרבה פעולות, הוא גוזל זמן ומשאבים רבים ולא לכולם יש את הסבלנות לגזום, לרסס ולהשקות באופן שוטף ויומיומי. אז איך בכל זאת אפשר לטפח גינה צבעונית ויפה? דרך אחת לפתור את הבעיה הזו היא להוסיף סלעים לגינה
להמשך >>