עיצוב גינות יכול להיות קל ופשוט כשיש כל כך הרבה אפשרויות לעשות זאת. השילוב בין סוגי אבן שונים, חלוקי נחל בגוונים וחפצי נוי לגינה, משדרגים לנו את המראה של הגינה. חצר הבית מתחדשת במראה חגיגי ונקי עם חלוקי נחל לבנים. הצבע הלבן משתלב ומתאים לכל צבע בזכות היותו צבע ניטרלי. חלוקי נחל מאפשרים לנו לעצב גינה מרהיבה בנוחות ובקלות ומסייעים לנו לא מעט בחסכון בעלויות המים. אנחנו בחברת סלעים.קום מייבאים מגוון גדול של חלוקי נחל בגדלים שונים ובמבחר גדול של צבעים. לכם נותר רק להגיע עם סקיצה ולבחור את הסוגים והגוונים של חלוקי הנחל המתאימים לכם לגינה.

חלוקי נחל לבנים לעיצוב מרהיב

חלוקי נחל הם פריט עיצובי וחיוני בגינה. כאשר מניחים אותם על האדמה סביב גזעי העצים ובערוגות מתוחמות, מתקבל לא רק אפקט מרהיב של עיצוב. חלוקי הנחל מונעים למעשה את אידוי המים הטבעי המתרחש מהשפעת קרני השמש. חלוקי הנחל מכסים את האדמה ומשאירים אותה רטובה ולחה. בשימוש בחלוקי נחל אנו מרווחים גם גינה יפה ומסודרת, וגם מונעים מהאדמה להתייבש. בכך, אנו חוסכים לא מעט מים. במיוחד בתקופה זו, כאשר בשנים האחרונות אין מספיק משקעים בישראל, אנו דואגים לכל טיפת מים. חלוקי נחל שלג הם חלוקי נחל לבנים וייחודיים בצבעם הלבן והבוהק. הם מתאימים מאוד לעבודות אומנות ייחודיות, אשר נדרש בהן דיוק בגוונים. נוסף על כך הם מעניקים מראה יפיפה וחדש לגינה.

עיצוב גינה בקלות ובפשטות

תכנון ועיצוב גינה נראה טוב יותר עם חלוקי נחל שונים. באמצעותם, ניתן לעצב גינה בקלות ובפשטות. ישנן כל כך הרבה אפשרויות וצורות לעיצוב באמצעות חלוקי נחל. אנחנו בסלעים.קום מייבאים חלוקי נחל בגוונים מיוחדים, איתם ניתן לעצב גינות כיד הדמיון הטובה עליכם. הדרך לביצוע היא קלה ונוחה. ניתן לתחום את השטח וחלקים ממנו עם חלוקי נחל בצבעים שונים. כאשר יודעים איך הגינה תראה ונעזרים בתכנון מוקדם מבעוד מועד, הביקור במתחם כפר הסלעים שלנו הופך את החלום שלכם למציאות. כל אבן מספרת סיפור וביחד הן מתחברות לגינה מרהיבה ועוצרת נשימה.פתור את הנוסחה *