, חיפוי קרקע, חלוקי נחל מאבני חן

 מהו חיפוי קרקע

חיפוי קרקע הוא כיסוי או שכבת חומר המונחים בגינה על גבי אדמה או כל משטח דומה. חיפוי קרקע משמש פעמים רבות בתחום עיצוב הנוף והגינון. במתחם המכירות שלנו בכפר הסלעים מוצגים חיפויי קרקע שונים ומגוונים בכדי לספק מענה לשימוש הרב ולדרישה הקיימת למוצרי חיפוי קרקע.

השימוש בחיפוי קרקע הפך לנפוץ מאוד מכמה סיבות: חיפוי הקרקע משמש פעמים רבות לנוי ולצורך עיצוב הגינה.באמצעותו ניתן ליצור משטח אחיד, מסודר ותחום על מנת לתכנן את שטחי הגינה, להפריד ביניהם ולהתאים אותם לסגנון העיצוב.

מה היתרונות של שימוש בחיפוי קרקע

אך חיפוי קרקע הוא גם בעל יתרונות רבים שאינם קשורים לעיצוב הגינה אלא לכדאיות ושימושיות שלו כמו החיסכון הגדול במים, מניעת סחף ולכלוך, שמירה על טמפרטורה נמוכה של הקרקע, מניעת צמחים שוטים ועשבים וכמובן תרומה משמעותית לתחזוקה קלה ונוחה של הגינה וכמובן שימוש לאורך שנים.

 

חיפוי קרקע בחברת סלעים.קום

אנו בחברת סלעים.קום מציעים ללקוחותינו מגוון חיפוי קרקע מחומרים שונים הנבדלים זה מזה בסוג החומר, המחיר, השתלבותו עם האלמנטים השונים בגינה, ועוד. החומרים אשר משמשים לחיפוי קרקע הם מגוונים ונעים בין חלוקי נחל בגדלים וצבעים שונים, אבני חצץ, טוף, אריחיי טרקוטה, שברי רעפים, ריצוף גרנוליט אבני מדרך מסוגים שונים כמו אבן גרניט, אבן בזלת ואבנים אחרות ועוד.

במתחם המכירות שלנו בכפר הסלעים תמצאו מגוון גדול של חומרים המשמשים לחיפוי קרקע, בתצוגה רחבה ומרשימה יחד עם מאות סוגים של סלעים, אבנים, פסלי אבן, חלוקי נחל לגינה ועוד. בואו למתחם המכירות בכפר הסלעים ובחרו חיפוי קרקע מרשים, קבלו ייעוץ והכוונה מהצוות ותכננו לכם גינת חלומות מעוצבת.

מחפשים חיפוי קרקע לגינה? התקשרו עכשיו לחברת סלעים.קום 08-8592299