על חלוקי נחל שמעתם? אנחנו בטוחים שהתשובה היא כן. האבנים הקטנות והיפות האלה שמפוזרות ברחבי הגינה על שבילים, בין עציצים, עצים ופרחים. אותם “יהלומים קטנים” הם לא רק יפים, אלא הם בעלי חשיבות מאוד גדולה בגינה. השימוש בחלוקי הנחל מונע סחף, מקל על שמירה של מערכת ההשקיה, מונע ספיגה וחלחול של מי גשמים אל תוך האדמה. כך שרכישה לא יקרה במיוחד של חלוקים יכולה לפתור לכם הרבה בעיות יקרות.

היהלומים הקטנים של הגינה חלוקי נחל

איפה תוכלו לרכוש חלוקי נחל לגינה?

חלוקי נחל סטנדרטיים ניתן לרכוש בהמון חברות שמוכרות מוצרים לגינה, אך אם אתם מחפשים חלוקי נחל מיוחדים בגוונים שונים, גדלים שונים זאת ניתן לרכוש מחברה שבאמת מתמחה באבנים וסלעים, אשר מייבאת אותם מרחבי העולם, כי ממקומות כאלה המלאי הרבה יותר עשיר, איכותי, יפה ומיוחד. אם אתם מחפשים מקום שכזה כדאי שתכירו את כפר הסלעים בצומת ביל”ו סנטר.

חלוקי נחל בכפר הסלעים

בכפר הסלעים בביל”ו סנטר תוכלו למצוא מלאי עשיר של חלוקי נחל מרהיבים. חלוקי נחל בגוונים במגוון גדלים, צורות ומרקמים. המקום לא נקרא סתם כך “כפר הסלעים”, משמעות השם באה מכך שבעסק יש מבחר כל כך גדול וכל כך הרבה סוגים של סלעים שונים המשמשים לצרכים שונים, ממש כמו כפר שכולו מלא בסלעים. בין היתר תוכלו למצוא בכפר הסלעים: סלעי בזלת, בובות מסלעים במראה של חיות אקזוטיות, בובות ועוד המון דברים מיוחדים ויפים.

מחפשים חלוקי נחל בגוונים מיוחדים? רוצים לעצב את הגינה בסלעים ואבנים שלא ניתן לראות בכל מקום? שימו עכשיו ב WAZE  כפר הסלעים צומת בילו סנטר ותיהנו מחוויה מיוחדת במינה.