מסלעות של סלעים.קוםהן פריט ייחודי ובולט בלב הגינה. מסלעות הן הפריט המושלם לצד שביל הכניסה הראשית, לצד הדשא שבחצר הבית ולתיחום מדרגות הכניסה לבית. בניית המסלעה בגינה מעניקה לגינה שלנו נוף בר טיולי תמידי לצד חיי בית חמימים ונעימים. מסלעות משמשות לחיפוי קיר, אזור מדרוני, תמיכת מדרגות, מילוי יופיו של חלל דשא רחב וסלילה ייחודית של הכניסה לביתכם כשביל הזהב.

מעוניינים בגינה חלומית?

בעבר בגינות הבתים הייתה בעיקר צמחייה, פרחים בודדים ובמקרה הנדיר עץ מוקף אבני סלילה קטנות. היום אנו רוצים להפוך את הגינה לפנטזיה הנחשקת שלנו ולשלב בה ,פרגולות, דקים, גדרות מעוצבות, תאורה המצביעה על סלעים לגינה, לצד  פינות ישיבה מיוחדות, מפלי מים ואפילו מזרקות.

בואו ליצור לעצמיכם את החצר הייחודית לביתכם, מה שתמיד דמיינתם בחלומכם. תוכלו לבנות ולשבץ מסלעות בפינת נוי ובה עץ או כד המוקף במסלעות, תוכלו ליצור פינת ישיבה המשקיפה אל כלל החצר האחורית ונותנת לכם את הפינה לחשוב ולהירגע בשעות אחר הצהריים היפות, להקיף בצורה אמנותית להפליא בריכת הדגים, נוף צמחי או את הגידולים שתמיד רציתם לשתול בגינתכם.

גם אם גינתכם קטנה תוכלו לבחור באופציית בנייה ושיבוץ של הסלע הבודד, הוא פיסולי נותן פוקוס בלעדי ומושך את מבט האורחים בחצרנו. הסלע היחיד הוא בעל מרקם וצורה מלוטשת ומוסיף לגינה נופך אחר.

מסלעות לגינה

מסלעות לגינה

מה לקחת בחשבון לפני בניית מסלעה?

סלעים.קום היא חברה בעלת ניסיון של 20 שנים בתכנון ובניית מסלעות ולכן ממליצה ללקוחותיה שטרם הקמת המסלעות עליהם לבחור במסלעות גדולות, בינוניות או קטנות בהתאם למידות חצר הבית שלהם. בנוסף, על הלקוחות להתחשב בשיעור הצמחייה אל מול שיעור הסלעים שיופיעו בגינתם. ארבעים אחוז מגינת הלקוח תהייה צמחיה מלבלבת ושופעת, דשא ירקרק וחי ואדניות צבעוניות בשילוב פרחים ססגוניים, ובשישים האחוזים האחרים ישובצו מסלעות הגינה של סלעים.קום“.

מסלעות גינה אקסקלוסיביות בסלעים.קום

סלעים.קום גינון ופיתוח תספק עבורכם את המסלעה האופטימלית והיציבה ביותר תוך בחירת סוגי וצבעי הסלעים המתאימים לטעמכם האישי תוך הקבלה לתנאי השטח ואופי הסביבה הרלוונטית. ברשות החברה עומד ציוד הנדסי מתקדם לצד ידע וניסיון רב כך שהמסלעה תהיה נוחה לדריכה או ישיבה ותתואם לצבע הבית.

נשמח לעמוד לרשותכם.

כתובתנו: סלעים.קום -מתחם הקניות ביל”ו סנטר
E-mail: info@rocks.co.il
טל. 08-8592299, פקס.08-8693314.