אבני דריכה שהופכות את הגינה לשמיימית במיוחד

גינות מדהימות אפשר ליצור באמצעות תמהיל נכון של צמחים ירוקים ושל אבנים מיוחדות. כל גינה אפשר להפוך למיוחדת באמת, על ידי בחירה נכונה, באבנים או סלעים שנראים בעינכם מתאימים. האפשרויות כל כך מגוונות, שהפעם נרצה להתמקד בסוג מאוד מיוחד של אבני דריכה. אלו אבנים שילבישו את הגינה או החצר שלכם, בלבוש כל כך יפה – הגינה השמיימית שלכם.

הירח השמיימי מגיע לגינה שלכם

אם אתם בקטע של עיצוב הגינה על ידי אבנים, קרוב לוודאי שכבר שמעתם או למדתם דבר או שניים על אבני דריכה. לא חסרות אבני דריכה נחמדות, אבל חסרות מעוף. אבל האבנים שעליהם נדבר כעת, הם בעלי המון מעוף. על ידי הצבה של אבני דריכה בגינה בעיצוב הירח, תשפכו לחצר שלכם אווירה קסומה ושמיימית מלא החופן. אבני ירח אלה לא מטאורים שנפלו מהירח. מדובר בסלעים מיוחדים, ששמרו על הטבע הטבעי שלהם אך סותתו בצורת הירח היפה. אתם יכולים לבחור איזה סוג של ירח אתם רוצים בגינה שלכם. מכיוון שלרשותכם עומדות אבני דריכה בעיצוב של ירח מלא ומעוגל אך גם בעיצוב של ירח חרמשי – כלומר ירח חסר. בכל צורה ובכל דרך, הגינה שלכם תיראה פתאום מאוד שונה ואחרת.

עיצוב מעודן, קלאסי ויפה

אבני דריכה יכולות להיות מסותתות, מלוטשות, בעלות מראה יותר גס או לחילופין – עיצוב מאוד מעודן. בכפר הסלעים אתם מוזמנים להתרשם מאבני הדריכה המלהיבות, שמעוצבות בצורה הירח המלא או הירח החסר. שימו לב שהאבנים הללו בעלות המון נוכחות, יש להן עובי ונפח ותוכלו לפזר אותן בגינה, בצורה מסודרת או מעט מבולגנת, לפי טעמכם. אפילו הילדים מאוד אוהבים לשחק, לקפץ ולהשתובב ליד האבנים הללו. אולם האבנים, אבני הירח, גם מוסיפות נופך אלגנטי מעודן. אם האבנים בעיצוב הירח פחות נראים לכם, התרשמו מעוד אין ספור עיצובים. האבנים הללו יוכלו ליצור יופי של שבילים ומעברים, בכל חצר, בכל גינה. בחרו את הצבע, את הגוון, העובי והסגנון. מתאים מאוד לכל מדשאה או להצבה על דשא סינטטי, כפי שרצוי לכם.