אבנים לגינה

אנו מזמינים אתכם למתחם האבנים הגדול ביותר בישראל.
אנו משווקים חלוקי נחל, אבני טוף, סלעים, אבני מדרך, אבני תיחום, חיפויי קירות, פסלים ומזרקות.
כל דבר שהגינה שלכם צריכה – תהיו בטוחים שתמצאו את זה כאן, במתחם הגדול והמקצועי בישראל.

בין המוצרים שלנו

חלוקי נחל שלג בלות בלה שק שקית משקל 40 30 20 25 קילו ק"ג כפר הסלעים
חלוקי נחל בגוונים
אבן מדרך אפורה טבעית
אבני דריכה
אבני תיחום ובניה
אבני תיחום ובניה
אדני רכבת
אדני רכבת
חיפויי קרקע
חיפויי קרקע
סלעי זכוכית
סלעי זכוכית
סלעים מיוחדים מהעולם
סלעים מיוחדים מהעולם
פסל נמר ענק
פסלים לגינה
מזרקות לגינה מזרקה לגינה מפל מסלע מזרקה ציבורית בריכת נוי בגינה בריכת מים בריכת דגים מזרקת מים
מזרקות לגינה ובריכות נוי
אומנות בסלע סלעים פיסול ליטוש אמן אומן לבית לחצר לגינה זול
אומנות בסלע
אבן ריחיים אבני ריחיים אדריכלות אדריכל עיצוב נוף אותנטי
אבני ריחיים ובתי בד
בניית מסלעות
מסלעות

אבנים לגינה ולבית

לאבנים מסוגים שונים יש שימושים רבים הן לבית והן לגינה. הן נגישות לנו בכל הגדלים, הצורות והצבעים ורמות הליטוש וההברקה. מחפשים פתרון יצירתי לחיפוי הקירות שלכם? רוצים לרענן את מראה הגינה בכמה מסלעות או אבנים צבעוניות? גלו מה ניתן לעשות עם סלעים ואבנים באזור המחיה שלכם.

אבנים לגינה

אבנים לגינה

אבנים למדרך, ריצוף וחיפוי

ניתן לרצף ולחפות את הבית במגוון רחב של סוגי אבן לגינה; אבן ירושלמית, אבן שיש, אבני פסיפס, אבנים עתיקות, אבני כורכר, אבן טיבעית ועוד ועוד. בין אם רוצים לחדש את מראה הקירות והרצפה או בונים בית חדש מן היסוד, סביר להניח שאבנים מסוג כלשהו יתפסו תפקיד מרכזי ומהותי בבית.

כל סוג חיפוי של קירות נבדל מרעהו במידת האטימה והבידוד שלו, איכות האבן, וכמובן המחיר, כמו שלכל סוג מרצפת יש את אופן התחזוקה הראוי לה, את הקלות בה היא נשחקת וכדומה.

אבן לגינה

אבני דריכה

אבנים לגינה

שימוש בסלעים ואבנים לא רק תורם לגינה ומוסיף לה חן ויופי, אלא שיש להם גם מטרה פונקציונלית אמיתית. זאת משום שאבן לגינה משמשת כתחליף לא רע בכלל למדשאה שיש לטפל ולדאוג לה כל הזמן, לצמחיה המושכת מזיקים או לאדמה חולית ולא נעימה.

אפשר לבחור באבנים בצבע טבעי שיתמזגו עם האדמה בצורה הומוגנית ויפה, או ללכת על אבנים צבעוניות ומגוונות על מנת ליצור מראה מעניין ומושך את העין.

אבני חצר מועילות גם לתיחום של צמחים ושתילים, מקורות מים קטנים כמו בריכות נוי וכדומה. הן מפרידות בין איזור לאיזור בגינה ויוצרות תחושה של שטח גדול ומרווח יותר.

אבנים לגינה מסביב לבריכה

יש בריכה בחצר? למה לא לרצף את סף הבריכה באבן איכותית? ריצוף סף הבריכה כמובן ייתכן אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים ואחראים. יש להקפיד שלא יהיה קל מדי להחליק באיזור הקרוב למים, לוודא שפינות האבן ישוייפו ולא יהיה חדות וכיוצא באלה.

מסלעות

מסלעות לגינה הן תוספת נחמדה שיכולה לשדרג כל חצר, גן או איזור ציבורי. אפשר לשלב בהן מפלים נהדרים ולעצב אותן בגדלים שונים. בניית מסלעות יכולה ליצור דירוג בגינה, מקומות ישיבה, ועוד ועוד. בנוסף אפשר לקחת בחשבון את אבני המדרך שמונעות מלדרוך על הדשא ויוצרות שביל אלגנטי ונוח אל פתח הבית, הגינה או הבריכה.

אבנים לגינה

מחפשים אבנים או סלעים לגינה שלכם? אצלנו בכפר הסלעים תוכלו תמצאו את מגוון החומרים הגדול ביותר עבור הגינה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לתת יעוץ מקצועי ואדיב!