אם יצא לכם פעם להיכנס לחנות קריסטלים (לא באינטרנט, אלא חנות אמיתית) שבה אפשר לחוש את הקריסטלים ביד, לראות איך האור עובר דרכם, איך הגוון הטבעי שלהם נראה באמת, אתם בטח יודעים שיש המון אפשרויות בחירה ולפעמים זה אפילו קצת מבלבל.

במבט ראשון מדובר בעיקר על המראה החיצוני של הקריסטל, אבל לקריסטלים יש תכונות נוספות שכדאי להתעכב עליהן, במיוחד אם אתם מחפשים את הקריסטל הכי מתאים לכם.

איך תבחרו קריסטלים שמתאימים לכם?

לבחור את הקריסטל המתאים למטרות נוי ועיצוב

כדי לבחור את הקריסטל הכי מתאים לכם, עצרו רגע כדי לשאול את עצמכם – לאיזו מטרה אתם צריכים את הקריסטל.

אם מדובר על רכישת קריסטלים למטרות דקורטיביות, ליצירה, או לקישוט הבית והגינה, אפשר לפעול לגמרי לפי אינטואיציה ולפי הסגנון העיצובי שאתם מחפשים.

אבל גם במקרה שאתם לא ממש מאמינים בכוח של הקריסטלים, מומלץ להגיע לחנות קריסטלים כדי לחוש את הקריסטלים ולראות את הגוון האמיתי שלהם – 

איך הם נראים בשמש, איך הם נראים בצל, האם אתם נמשכים למראה שלהם, לתחושה, למרקם – 

כך תוכלו לבחור את הקריסטלים הכי מתאימים לכם גם בלי להבין יותר מדי בתכונות של קריסטלים שונים.

אם אתם מתכננים להשקיע ברכישה של קריסטלים לטובת עיצוב בחוץ או בבית, רצוי כמובן גם להתייעץ עם אנשי המקצוע כדי לוודא שהקריסטל שאתם קונים הוא בעל תכונות מתאימות לסוג השימוש הרצוי, למשל עמידות במים, בפני פגעי מזג האוויר, עמידות בפני חשיפה לשמש וכן הלאה.

לבחור קריסטלים לפי איכויות וסגולות

מי שמתחבר לקריסטלים בזכות התכונות האנרגטיות והרוחניות המיוחסות להם יכול גם הוא לבחור קריסטלים בצורה אינטואיטיבית.

כלומר – להיכנס לחנות קריסטלים, או למתחם המכירות של כפר הסלעים בצומת בילו, לחוש את הקריסטלים ולראות אותם בסביבה הכי טבעית שלהם, כדי לבחור את הקריסטל שאתם מתחברים אליו.

לצד זה, אפשר גם לבחור קריסטלים לפי התכונות המיוחסות להם, על ידי קריאה של מאמרים בנושא (יש אלפי מאמרים כאלה ברשת) או על ידי התייעצות עם מורים רוחניים.

כך למשל, אם אתם מחפשים קריסטל שיעזור לכם לחזק את האהבה העצמית שלכם, קחו הביתה אבני רוז קוורץ.

אם אתם מחפשים קריסטל שיעזור לכם למשוך שפע לחיים – סיטרין זו האבן המתאימה בשבילכם.

אם אתם מחפשים קריסטל שיעזור לכם להעמיק לרמות רוחניות גבוהות ואפילו לתקשר עם ישויות אנרגטיות – נסו להתחבר לאבן טורמלין וכך הלאה.

אך אין ספק כי כאשר תגיעו למתחם המכירות שלנו תוכלו לראות אינספור סוגי קריסטלים בגדלים שונים ובכל הצבעים, להסתובב בין ערימות הסלעים והאבנים – כמו שאין בשום מקום אחר –  ולחוש בעצמכם לאיזה סוג של קריסטל אתם הכי נמשכים.

כפר הסלעים – הבית של הסלעים והקריסטלים בישראל – מזמין אתכם לבוא להתרשם ולבחור בעצמכם במתחם המכירות שלנו בצומת בילו, או לחייג אלינו למידע נוסף: 08-8592299