במקומות שונים בעולם ניתן לצאת לטבע ולכרות קריסטלים טבעיים מהסלעים המקומיים, מהנחלים והאגמים.

בישראל המצב קצת שונה – כדי למצוא קריסטלים בישראל בטבע, צריך בעיקר להנמיך ציפיות… 

רוב הקריסטלים בטבע הישראלי הם לבנים ואטומים, מלבד אבן אילת, שמגיעה בגווני ירוק, כחול וטורקיז וכבר כמעט שלא ניתן למצוא אותה בטבע.

אז איפה אפשר למצוא קריסטלים בישראל בכל זאת?

קריסטלים בישראל - איפה אפשר למצוא אותם?

קריסטלים בישראל באיכות גבוהה – איפה מוצאים?

אם אתם מחפשים קריסטלים בישראל, ודאי נתקלתם בעשרות תוצאות של חנות סלעים וקריסטלים אונליין בישראל ובחו”ל המספקת קריסטלים למכירה.

עם זאת, לפני קניית קריסטלים בחנות אונליין או חנות רגילה, מומלץ לבדוק את איכות הקריסטלים כדי לוודא שאתם קונים את הדבר האמיתי.

סוגי קריסטלים ומשמעותם

כיום ניתן למצוא בחנויות קריסטלים עשרות סוגים שונים של קריסטלים מכל רחבי העולם. 

קריסטלים שונים משמשים לעיטור וקישוט, ליצירת תכשיטים וגם לחיזוק תכונות אנרגטיות שונות, קריסטלים לבריאות ולהרגשה טובה ועוד.

הם נחשבים לבעלי תכונות אנרגטיות משמעותיות ומשפיעות שיכולות לשנות את מצב הבריאות של מי שעונד אותם, לחזק תכונות אופי, תחושות ורגשות.

אך כדי ליהנות מהיתרונות האנרגטיים של קריסטלים, חשוב לוודא כי הם אמיתיים ולא מזויפים. 

התכונות המיוחסות לקריסטלים נוצרות בעקבות תהליך ההיווצרות של הקריסטל בעומק האדמה, או בקרבת מקור מים, בעקבות תהליכים געשיים או לחצים עצומים.

קריסטלים מזויפים שלא נוצרו בתנאים אלה עשויים להיות בעלי תכונות אנרגטיות שונות ופחות עוצמתיות.

הם גם עשויים לאבד את המראה והגוון הייחודי של הקריסטל לאחר זמן קצר יחסית ולכן רצוי לוודא שאתם קונים את הדבר האמיתי ומקבלים תמורה ראויה עבור כספכם.

זיהוי קריסטלים – איך מזהים קריסטלים אמיתיים?

כדי לזהות קריסטלים אמיתיים כדאי להכיר את הקריסטלים שאתם רוצים לקנות ולבדוק כיצד הקריסטלים האלה צריכים להיראות.

שנית, רצוי להגיע בעצמכם לחנות ולבדוק את הקריסטלים בעיניים ובידיים. כלומר – לא מומלץ לקנות אונליין, אלא אם אתם מכירים היטב את החנות וסומכים עליה.

שלישית, רצוי לקנות קריסטלים רק במקום אמין ומקצועי, שיכול להבטיח לכם את איכות הקריסטלים ולספק לכם מוצר טבעי ואמיתי. מומלץ לבדוק אם העובדים בחנות יכולים להסביר לכם על הקריסטל שאתם קונים – מאיפה הוא הגיע, מה התכונות המיוחסות לו, אילו מינרלים הוא מכיל, האם הוא נוצר בתהליכים טבעיים או במעבדה ועוד.

אם מדובר על מקום לגיטימי, העובדים יענו לכם בכנות ויסבירו לכם גם על קריסטלים שנוצרו במעבדה או בתהליכים לא טבעיים.

לסיכום, בכפר הסלעים תוכלו למצוא את המגוון הרחב והעשיר ביותר של קריסטלים בישראל. קריסטלים מכל רחבי העולם, בגדלים שונים, ממקורות אמינים בלבד!

מחפשים קריסטלים אמיתיים? קריסטלים ממקור טבעי , בצורתם הגולמית או המעובדת? רוצים לקנות קריסטלים מקום שיכול להבטיח לכם את המקוריות והאיכות של המוצר? בואו לבקר ולהתרשם במתחם המכירות שלנו בצומת בילו או חייגו אלינו למידע נוסף: 08-8592299