אבנים לגינה ולבית

לאבנים מסוגים שונים יש שימושים רבים הן לבית והן לגינה. הן נגישות לנו בכל הגדלים, הצורות והצבעים ורמות הליטוש וההברקה. מחפשים פתרון יצירתי לחיפוי הקירות שלכם? רוצים לרענן את מראה הגינה בכמה מסלעות או אבנים צבעוניות? גלו מה ניתן לעשות עם סלעים ואבנים באזור המחיה שלכם.

אבנים לגינה

אבנים לגינה לריצוף וחיפוי

ניתן לרצף ולחפות את הבית במגוון רחב של סוגי אבן; אבן ירושלמית, אבן שיש, אבני פסיפס, אבנים עתיקות, אבני כורכר, אבן טיבעית ועוד ועוד. בין אם רוצים לחדש את מראה הקירות והרצפה או בונים בית חדש מן היסוד, סביר להניח שאבנים מסוג כלשהו יתפסו תפקיד מרכזי ומהותי בבית.

כל סוג חיפוי של קירות נבדל מרעהו במידת האטימה והבידוד שלו, איכות האבן, וכמובן המחיר, כמו שלכל סוג מרצפת יש את אופן התחזוקה הראוי לה, את הקלות בה היא נשחקת וכדומה.

אבנים לגינה

אבנים לגינה

שימוש בסלעים ואבנים לא רק תורם לגינה ומוסיף לה חן ויופי, אלא שיש להם גם מטרה פונקציונלית אמיתית. זאת משום שהם משמשים כתחליף לא רע בכלל למדשאה שיש לטפל ולדאוג לה כל הזמן, לצמחיה המושכת מזיקים או לאדמה חולית ולא נעימה.

אפשר לבחור באבנים בצבע טבעי שיתמזגו עם האדמה בצורה הומוגנית ויפה, או ללכת על אבנים צבעוניות ומגוונות על מנת ליצור מראה מעניין ומושך את העין.

אבנים לגינה מועילות גם לתיחום של צמחים ושתילים, מקורות מים קטנים כמו בריכות נוי וכדומה. הן מפרידות בין איזור לאיזור בגינה ויוצרות תחושה של שטח גדול ומרווח יותר.

אבנים לגינה מסביב לבריכה

יש בריכה בחצר? למה לא לרצף את סף הבריכה באבן איכותית? ריצוף סף הבריכה כמובן ייתכן אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים ואחראים. יש להקפיד שלא יהיה קל מדי להחליק באיזור הקרוב למים, לוודא שפינות האבן ישוייפו ולא יהיה חדות וכיוצא באלה.

מסלעות

מסלעות לגינה הן תוספת נחמדה שיכולה לשדרג כל חצר, גן או איזור ציבורי. אפשר לשלב בהן מפלים נהדרים ולעצב אותן בגדלים שונים. מסלעות יכולות ליצור דירוג בגינה, מקומות ישיבה, ועוד ועוד. בנוסף אפשר לקחת בחשבון את אבני המדרך שמונעות מלדרוך על הדשא ויוצרות שביל אלגנטי ונוח אל פתח הבית, הגינה או הבריכה.

אבנים לגינה

מחפשים אבנים או סלעים לגינה שלכם? אצלנו בסלעים.קום תוכלו למצוא את כל הפתרונות להם אתם זקוקים. צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לתת יעוץ מקצועי ואדיב!